سوهان خوب چه شکلی است؟

 

 

شما از محصول یا محصولاتی که می خرید چه توقعی دارید؟ انتظارات شما درباره محصولات خوراکی که تاثیر مستقیم بر سلامتی شما دارد چیست؟
زمانی که برای تهیه یک خوراک به فروشگاه می روید نخست احتمالا سراغ برندی می روید که سابق بر این استفاده کرده اید و امتحانش را نزد شما پس داده است.
سپس چیزی که توجه شما را جلب می کند بسته بندی آن است؛ طراحی مناسب محصول از فونت استفاده شده، رنگ آمیزی بسته، اشکال به کار رفته... بر ذائقه چشمی شما تاثیر گذار خواهد بود. همینطور سلامت بسته بندی و اطمینان از پک ماندن محصول برای شما مهم است.
بعد تاریخ تولید و انقضای آن را بررسی می کنید. دقت بر تازه و به روز بودن محصولات خوراکی نه تنها شما را از مسمومیت ها در امان می دارد که ذائقه چشایی شما را اغنا می کند.
پس از اطمینان از تازگی محصول به سراغ ترکیبات و مواد استفاده شده در آن می روید. و همچنان به میزان مواد معدنی آن دقت خواهید کرد.
همه موارد بالا در تصمیم شما برای خرید محصول تاثیر می گذارد. و این موارد درباره سوهان و گز نیز صدق می کند. از آن رو که این دو معمولا برای پذیرایی از مهمان هم استفاده می شوند، بسته بندی های شکیل، تازه بودن مواد به کار رفته و پر مغزی آن برای طرفداران این دو شیرینی سنتی از خصوصیات مهم آنان است.